Připravované akce


Soudcovská unie České republiky si Vás dovoluje pozvat na VIII. pravidelnou tiskovou konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 27. října od 11,00 hodin v budově Obvodního soudu pro Prahu 1, Ovocný trh 14, místnost č. 22. Vnitřní reforma české justice na obzoru?
VII. pravidelná tisková konference SU ČR Na pořadu:...
Podle § 12, odst. 3 Stanov Soudcovské unie ČR svolává prezident JUDr. Jaromír Jirsa Shromáždění zástupců sekcí SU ČR. Uskuteční se ve dnech 25. a 26. listopadu 2005 v hotelu SANTON v Brně, Přístavní 38, 635 00 Brno - Bystrc (www.santon.cz). Informace a přihlašovací formuláře obdrží sekce SU ČR v nejbližších dnech...
CEELI Institut v Praze zve dva české soudce - specialisty na ochranu duševního vlastnictví - na týdenní mezinárodní kurz, který se uskuteční v prostorách CEELI Institutu v Praze od 17. do 21. 10. 2005. Předpokladem účasti je praxe v této oblasti a dobrá znalost angličtiny. V kanceláři SU ČR kancelar@soudci.cz získáte detailnější informace včetně přihlášky k účasti. Uzávěrka přihlášek pro mimopražské zájemce z řad soudců, ...
Od 5. do 8. září 2005 bude kancelář SU ČR mimo provoz z důvodů malování prostor. Děkujeme za pochopení.
Soudcovská unie České republiky si Vás dovoluje pozvat na VI. pravidelnou tiskovou konferenci Na pořadu: ...
Dne 12. srpna 2005 od 10 do 10,30 hod. v budově Ústavního soudu v Brně, v senátní místnosti č. 152 (I. poschodí) ve věci návrhu navrhovatele Městského soudu v Brně na zrušení části zákona č. 590/2004 Sb., o odejmutí dalšího platu za druhé pololetí roku 2004 představitelům státní moci a některých státních orgánů, soudcům, státním zástupcům a poslancům Evropského parlamentu. (Sp. zn. Pl. ÚS 9/05, soudce zpravodaj: JUDr. Jiří Mucha).
Ve čtvrtek 7. července 2005 se od 9,30 hod. uskuteční na Městském soudu v Praze setkání zástupců SU ČR se soudci Nejvyššího soudu Afghánistánu. Návštěva soudu je součástí programu kurzu, který pro nejvyšší afghánské soudce pořádá CEELI Institut v Praze.
V těchto dnech přijíždí do České republiky soudce Nejvyššího soudu USA pan Anthony M. Kennedy, který projevil zájem setkat se během svého pobytu v Praze s mladými českými soudci a justičními čekateli. Proto Velvyslenctví USA v ČR a CEELI Institut ve spolupráci se Soudcovskou unií ČR zahrnuly do programu návštěvy soudce Kennedyho toto setkání. Uskuteční se v pátek 8. července 2005 od 9,30 hod. v prostorách CEELI Institutu v Praze, Havlíčkovy sady 58, Praha 2.
V. pravidelná tisková konference. Na pořadu: ...Copyright © SOUDCOVSKÁ UNIE ČR 2011